Tommy Fleetwood vyhrál 154.000 dolarů v golfovém turnaji, ale to bylo zasláno špatnému Tommymu Fleetwoodovi

Anonim

Golfista Tommy Fleetwood je právě teď. V deseti ze 14 událostí, které hrál v tomto roce, skončil v první desítce a získal více než 3 miliony dolarů. V mistrovství Open se v červenci ztratil ještě další desítku a přistál na 12. místě. Přesto bylo 12. místo dostatečně dobré pro kontrolu 154 450 dolarů.

Kromě evropské turné poslal peníze jinému Tommymu Fleetwoodovi.

Tommy Fleetwood, golfista, je britský a hraje na turné po Evropě. Tom Fleetwood, muž, který obdržel peníze, je Američan a vyučuje golf na Floridě.

Richard Heathcote / Getty Images

Nicméně, Tom Fleetwood předtím soutěžil v událostech Challenge Tour v Evropě. Jeho informace byly k dispozici u PGA a European Tour. A díky "administrativní chybě" může krátce říct, že získal více než 150 000 dolarů z golfového turnaje.

Přítel učitele, Greg Thorner, byl přítomen, když jeho kamarád pozoroval chybu. Thorner tweetoval fotku bankovního účtu s výhrumi. Poté, co se telefonoval s bankou, americký Fleetwood dokázal vše vyřešit.

Žádný vtip, přítel obdržel v minulém víkendu na svém bankovním účtu výhry Tommy Fleetwood Open Championship! Mají stejný název a on byl PGA pro, ale stále, jak se to děje? Nevěřil mu, dokud jsem to neviděl … dobrá věc, že je upřímný chlap! pic.twitter.com/bE534xfYDV

- # Break30 Golfová hra na krátkou hru (@GregThornerGolf) 8. srpna 2018

Jak řekl Thorner ve svém tweetu, naštěstí jeho kamarád je upřímný chlap. Evropský Fleetwood je stále na turné a nevěnoval velkou pozornost jeho výhře.

"Já bych ani nevěděla, jestli mě zaplatil nebo ne, protože se opravdu nevidím," řekl. "Vypadá docela pravdivě a oni se na to dívají a jsem si jistý, že se o ni budou cítit hodně špatně. Je to zábavný příběh."

Fleetwoodovy peníze se nakonec dostaly na správné místo, takže tento příběh má šťastný konec. Ale je dobré připomenout, že běžně kontrolujete svůj bankovní účet - zvláště pokud očekáváte šestimístný vklad.