2024 Autor: Ethan Spencer | [email protected]. Naposledy změněno: 2023-12-17 09:11
Nazvěme to bezcenné smůlu: milionář Steve Wynn viděl, že jeden z ceněných kusů jeho umělecké sbírky podléhá nepředstavitelným neštěstím poté, co se mu podařilo předčasně prodchnout prodloužení malířského válečkového pólu.Le Marin, autoportrét Pabla Picasso z roku 1943 měl být jednou ze tří prací, jejichž prodej by spustil Sierra Fine Art LLC, společnost zabývající se uměleckými díly, kterou založila Wynn po jeho odchodu z Wynn Resorts Ltd., po obviněních ze sexuálních pochybení. Ale podle aukčního domu Christieho má jen málo veřejný komentář k incidentu, válečkovaný malíř opřený o stěnu padl a připevněný pól punktil plátno malby "během závěrečných fází přípravy", jak uvádí Bloomberg.
V jednom z těch nočních scénických efektů domino vidíme ve světě výtvarného umění, nehodu způsobenou nejenomLe Marin ale další z tria obrazů (další Picasso má nárokFemme au chat pomáhat dans un fauteuil)na a to i z dražebního bloku, jelikož oba dělby byly prodány stejnou třetí stranou.
Le Marinměl předprodejní odhad 70 milionů dolarů, ale naštěstí pro Wynna jeho plány na tyto tři obrazy se zcela neztratily. Třetí malba,Dvojitý Elvis [Typ Ferus], portrét Elvise Presleyho od Andyho Warhola z roku 1963, skončil prodejem za 37 milionů dolarů proti předprodejnímu prodeji ve výši 30 milionů dolarů.
Wynnův právní zástupce Michael Kosnitzky nečekaně řekl, že se Wynn "rozhněval" na odkaz na poškozenou malbu a že se incident kvalifikoval jako "hrubá, zjevná nedbalost", ale ještě není známo, jaký bude další krok, nebo zda poškození obrazu bude možné opravit. Doufejme, že nejen Wynn a všichni ostatní s finančním zájmem, ale také milovníky umění po celém světě, to bude.
Doporučuje:
Před několika lety byl miliardářem. Dnes je Sam Wyly v konkurzu a je žalován z IRS, aby zaznamenal 3,2 miliardy dolarů.
Před několika lety byla Sam Wyly milovaným texaským miliardářem. Dnes je v konkurzu a je žalován IRS za 3 miliardy dolarů. To je šílený příběh, který musíte přečíst!
Steve Wynn jde jako ředitel Wynn Resorts
Steve Wynn odstoupí jako generální ředitel Wynn Resorts v důsledku obvinění ze sexuálního zneužití.
Steve Wynn se rozhodl prodat sázky v areálech Wynn
Minulý týden regulační podání ukázalo, že Steve Wynn, bývalý generální ředitel společnosti Wynn Resorts, byl propuštěn k prodeji celé nebo části svého podílu ve společnosti, kterou založil. Wynn je největším akcionářem ve společnosti.
Po shromáždění prachu ve stodole po dobu 40 let, klasický Bentley vlastněný James Bond spisovatel Ian Fleming je nyní na prodej
Bentley, který kdysi vlastnil autor James Bond, Ian Fleming, byl nalezen poté, co sbíral prach v garáži téměř 40 let.
Man najde vítěznou loterii za 24 milionů dolarů ve staré košili - dva dny před tím, než vypršela platnost
Vyžaduje si mimořádné množství štěstí, abyste získali vítěznou loterijní losu, a to zejména za výhru jackpotu ve výši 24 milionů dolarů. Ale 68letý Jimmie Smith z New Jersey měl neuvěřitelný přebytek štěstí i za to.